IPTV

Online televize v obci Lichnov

V  obci Lichnov můžete nyní v rámci tarifu Maxi sledovat online televizi sledovaniTV.

Případně si lze službu objednat za cenu 80Kč/měsíc.

Službu IPTV sledovanitv.cz v rámci námi provozované sítě elektronických komunikací poskytuje vždy pouze společnost sledovanitv.cz s.r.o. a pod značkou sledovanitv.

V současné době můžete prostřednictvím této služby sledovat 150 televizních programů a poslouchat téměř 30 rozhlasových stanic, vrátit se ve vysílání až 50 hodin do minulosti a pořídit až 50 hodin záznamu pořadů na virtuálním rekordéru.

Po online registraci obdržíte mail s aktivačním odkazem a po aktivaci budete moci na uvedené adrese začít televizi rovnou sledovat.

Po dobu 14-ti dní můžete tuto službu zdarma testovat.

Služba sledováníTV.cz Vám nabízí:

  • možnost sledování televizního a rozhlasového vysílání ve Vašem, PC, TV, notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu se systémem Android. Předpokladem pro plynulé sledování je pochopitelně dostatečný výkon zařízení.
  • používání funkce timeshift, která umožňuje pozastavit sledovaný pořad, vrátit se v jeho čase, sledovat jej znovu od začátku, případně sledovat pořad který již skončil a to vše do hloubky až 50 hodin zpětně
  • rozšířenou nabídku televizních programů a to i nad rámec pozemního vysílání
  • jednoduché, intuitivní ovládání a přehlednou nabídku programů
  • zobrazení EPG – elektronického programového průvodce, kde vidíte pořady budoucí i již odvysílané. Kliknutím na pořad z této nabídky jej můžete přímo sledovat nebo nahrát.
  • až 50 hodin záznamu na virtuálním videorekordéru